Property Archive | I Hipotekuar RSS feed for this section
€45,900 Apartament per shitje ne Skele
  • Property size 67 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe...

error: Content is protected !!