Property Archive | Komerciale RSS feed for this section
€79,500 Bar per shitje ne Vlore

Bar per shitje ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali
 • Property size 53 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Bar per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e II te nje pallati ne Bulevardin kryesor te qytetit dhe ka nje siperfaqe prej 53 m2. Bari eshte totalisht i arreduar dhe ne gjendje pune....

€350,000 Lokal per shitje ne Vlore

Lokal per shitje ne Vlore

Prane Gjykates Vlore
 • Property size 193 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Lokal per shitje ne Vlore. Ndohet prane Gjykates te shkalles se pare , perball universitetit. Lokali ka siperfaqe totale 193 m3 eshte totalish i arreduar dhe ne gjendje pune....

€270,000 Dyqan per shitje ne Vlore
 • Property size 150 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Dyqan per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, 200 metra nga plazhi ne rrugen Sazani dhe ka siperfaqe te brendshme 150 m2 + 150 m2 siperfaqe jashtme. I...

€285,000 Bar per shitje ne Vlore
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje Bar-Lokal ne zonen e Skeles ne Vlore vetem 50 metra nga Universiteti Ismail Qemali dhe 50 metra nga Porti Detar.Bari ndodhet ne katin e pare buz...

error: Content is protected !!