Property Archive | Bar Restorant RSS feed for this section
€40,887 Apartamente per shitje ne Orikum
  • Property size 74.34 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon 4 apartamente per shitje ne Orikum, rreth 19 km ne jug te Vlores.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi te perber nga 6 kate banimi 1 kat parkim...

€36,000 SAM_0669
  • Property size 45 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrin me gjerberim te perhereshem mese aremave te Limonave dhe Ullinjve dhe me...

error: Content is protected !!