Property Archive | Bar Restorant ne residenc RSS feed for this section
€50,000 Apartament per shitje ne Rivieren Shqiptare
  • Property size 105 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Rivieren Shqiptare i vendosur ne katin e 4 te residences Relax ne Orikum. Apartamenti eshte i perber nga sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy...

error: Content is protected !!