Property Archive | Ballkon i mobiluar RSS feed for this section
€350/week Pushime ne Sarande

Pushime ne Sarande

Plazh,Sarande
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr  moderne dhe me shume shije.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner...

error: Content is protected !!