Property Archive | 50 metra nga Qendra RSS feed for this section
€200/month Apartament me qira ne Vlore
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron nje apartament 1+1 me qera.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles.Pak metra nga qendra e...

error: Content is protected !!