Property Archive | 50 metra nga deti RSS feed for this section
€64,224 Shitur Apartament ne shitje ne Vlore

Apartament ne shitje ne Vlore

Uji i Ftohte,Vlore
 • Property size 96 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me dy dhoma gjumi per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje rezidence te re pozicionuar ne shetitoren buze detit ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore....

€82,968 Apartament per shitje ne plazh Vlore
 • Property size 97.61 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe ndodhet ne katin e 5  te nje residence te re banimi  vetem 50 metra nga Plazhi i Ri ne Vlore...

€155,000 Papafingo per shitje ne Vlore
 • Property size 170 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Papafingo per shitje ne Uji te Ftohte Vlore me pamje fantastike nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 7  te nje pallati te ri me 7-8 kate pozicionur buz rruges Skele-Uji i...

€350/month Apartament me qera ne Vlore
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  tek kompleksi Flamingo,kompleks residencial qe ofron cilsi dhe qetsi maksimale  ne Uji te Ftoht vetem pake metra nga deti.Apartamenti ka nje hapsir...

error: Content is protected !!