Property Archive | 5 min nga qendra e Vlores RSS feed for this section
€82,968 Apartament per shitje ne plazh Vlore
  • Property size 97.61 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe ndodhet ne katin e 5  te nje residence te re banimi  vetem 50 metra nga Plazhi i Ri ne Vlore...

€155,000 Papafingo per shitje ne Vlore
  • Property size 170 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Papafingo per shitje ne Uji te Ftohte Vlore me pamje fantastike nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 7  te nje pallati te ri me 7-8 kate pozicionur buz rruges Skele-Uji i...

error: Content is protected !!