Property Archive | 300 metra nga deti RSS feed for this section
€62,400 Apartament per shitje ne Uji te Ftohte Vlore
  • Property size 78 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per shitje pozicionuar ne nje kodrin ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore rreth 300 metra nga deti.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhe ballkon me pamje nga...

error: Content is protected !!