Property Archive | 200 metra nga Plazhi RSS feed for this section
€44,880 Shitur Apartament per shitje ne Vlore
  • Property size 66 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore ndodhet ne katin e dyte te residences Odeon pozicionuar ne nje kodrin rreth 200 metra nga deti ne Uji te Ftohte. Perbehet nga nje dhome gjumi dhe dhome...

€36,000 SAM_0669
  • Property size 45 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrin me gjerberim te perhereshem mese aremave te Limonave dhe Ullinjve dhe me...

error: Content is protected !!