Property Archive | 2 kondicioner RSS feed for this section
€36,000 Shitur Apartament per shitje ne Uji te Ftoht Vlore
  • Property size 73 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament te mobiluar ne menyr moderne me siperfaqe 73 m2.Apartamenti berbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga...

€220/month Apartament me qera ne  Vlore Shqiperi
  • Property size 67 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga...

error: Content is protected !!