Property Archive | 150 metra nga deti RSS feed for this section
€50,050 Apartament ne Vlore per shitje

Apartament ne Vlore per shitje

Skele-Uji i Ftoht,Vlore
  • Property size 77 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje apartament te peber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banje dhe ballkon.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe i...

error: Content is protected !!