Property Archive | 10 minuta nga qendra e Vlores RSS feed for this section
€36,000 Shitur Apartament per shitje ne Uji te Ftoht Vlore
  • Property size 73 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament te mobiluar ne menyr moderne me siperfaqe 73 m2.Apartamenti berbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga...

€67,500 Apartament ne Vlore per shitje
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore  me 1 dhome gjumi me siperfaqe 90 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te resedences se banimit Panorama.Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen...

error: Content is protected !!