Property Archive | 1 km nga qendra e vlores RSS feed for this section
€190/month Apartament me qira ne Uji te Ftohte
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron me qira nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhome gjumi me ballkon me pamje nga deti dhe...

€350/month Apartament me qera ne Vlore
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  tek kompleksi Flamingo,kompleks residencial qe ofron cilsi dhe qetsi maksimale  ne Uji te Ftoht vetem pake metra nga deti.Apartamenti ka nje hapsir...

error: Content is protected !!