Property Archive | 1 km nga deti RSS feed for this section
€250,000 Vile per shitje ne Vlore

Vile per shitje ne Vlore

Tragjas, Vlore
  • Property size 1230 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Vile per shitje ne Vlore. Vila perbehet nga dy kate me siperfaqe totale 230 si dhe 1 000 m2 oborr. Ne katin e pare ndodhet salloni , kuzhina si dhe nje banjo ne katin e dyte ndodhen 3...

error: Content is protected !!